Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo sunkią pergalę LKL lygoje

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Vilniaus „Lietuvos rytas“ (18-8) iškovojo sunkią pergalę. Vilniečiai namuose tik paskutinėmis sekundėmis 76:72 (13:19, 26:22, 15:14, 22:17) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (7-19).
Artūras Gudaitis. BNS nuotr.

Vilniečiai iki pat trečio kėlinio vidurio vijosi „Dzūkiją“. Rezultatui esant 6:6 i6 toli pataikę svečiai ėmė tolti.

Antrajame ketvirtyje „Lietuvos ryto“ deficitas pasiekė dviženklę žymę (25:38), bet dar iki pertraukos vilniečiai skirtumą beveik panaikino (39:41).

Vis dėlto išlyginti rezultatą Rimo Kurtinaičio auklėtiniai sugebėjo tik trečio kėlinio viduryje (47:47). Prieš lemiamą ketvirtį nė viena komanda nesugebėjo susikrauti kiek solidesnės persvaros (54:55).

Likus žaisti porai minučių „Lietuvos rytas“ turėjo rekordinį septynių taškų pranašumą (71:64), bet prasidėjus paskutinėms 60 sekundžių skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (71:69).

„Lietuvos ryto“ klaida pasinaudoję svečiai paskutinėmis sekundėmis turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau tuo nepasinaudojo.

„Lietuvos rytas“: Anthony Fisheris 17 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Artūras Gudaitis 16 (7 atk. kam.), Drew Gordonas 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 bl.), Tayloras Brownas ir Rokas Giedraitis po 8.

„Dzūkija“: Paulius Morkeliūnas 16 (7 atk. kam.), Anatolijus Kaširovas 14 (8 atk. kam.), Alejandro Hernandezas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Karolis Guščikas 9 (8 atk. kam.) ir Osvaldas Mačernis po 9.