„Real“ ir „Bayern“ ekipos – Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Europos futbolo klubų Čempionų lygos varžybų atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse antradienį nugalėtojos titulą ginanti Madrido „Real“ (Ispanija) komanda išvykoje 3:1 (0:1) nugalėjo „SSC Napoli“ (Italija) futbolininkus ir pateko į ketvirtfinalį.
Madrido „Real“ futbolininkai, AP/Scanpix nuotr.

„SSC Napoli“ žaidėjas Driesas Mertensas 24-ąją min. išvedė savo komandą į priekį, o 51-ąją min. rezultatą išlygino „Real“ gynėjas Sergio Ramosas. 57-ąją min. tas pats D. Mertensas nukreipė kamuolį į savo komandos vartus. Galutinį tašką rungtynėse padėjo „Real“ narys Alvaro Morata (90+1).

Pirmąsias rungtynes Madride „Real“ taip pat laimėjo 3:1 (1:1).

Užtikrintai į ketvirtfinalį pateko Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) klubas. Jis išvykoje tokiu pat rezultatu, kaip ir pirmajame mače, 5:1 (0:1) nugalėjo Londono „Arsenal“ (Anglija) ekipą.

„Arsenal“ pirmavo po 20-ąją min. Theo Walcotto pelnyto įvarčio, bet antrajame kėlinyje „Bayern“ atsakė penkiais iš eilės įvarčiais.

Londono klubas savo aikštėje iki šiol niekada nebuvo praleidęs penkių įvarčių.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Arturas Vidalis (80 ir 85 min.), po vieną – Robertas Lewandowskis (55 iš 11 m), Arjenas Robbenas (65) bei Douglasas Costa (78).

53-iąją minutę iš aikštės buvo pašalintas „Arsenal“ futbolininkas Laurentas Koscielny`s.