Paaiškėjo Europos lygos aštuntfinalio dalyviai

Ketvirtadienį Europos lygoje sužaistos paskutinės šešioliktfinalio etapo rungtynės ir paaiškėjo visi aštuntfinalio dalyviai. Fiasko patyrė Londono „Tottenham“ ekipa, kuri bendru rezultatu 2:3 nusileido „Gent“ komandai.

Londono „Tottenham“ ekipa neatsitiesė po praėjusios savaitės pralaimėjimo 0:1 „Gent“ ekipai ir paliko Europos lygos turnyrą.

Antrosiose šešioliktfinalio rungtynėse Londone šeimininkai sužaidė lygiosiomis 2:2. Bendras rezultatas – 3:2 – buvo palankus Belgijos ekipai.

Jau dešimtąją rungtynių minutę Londono ekipą į priekį išvedė Christianas Eriksenas.

Tačiau 20-ąją minutę „Tottenham“ futbolininkas Harry Kane'as po kampinio netyčia galva nukreipė kamuolį į savus vartus ir išlygino rezultatą.

Londono klubas atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, kai 40-ąją minutę raudoną kortelę už pavojingą žaidimą ištiesta koja gavo Delle Alli.

61-ąją minutę „Tottenham“ pranašumą sugrąžino Victoro Wanyamos įvartis. Tačiau Jeremy Perbet 82-ąją minutę išlygino rezultatą ir palaidojo šeimininkų viltis.

Aštuntfinalio burtai bus ištraukti penktadienį Šveicarijoje.