„Manchester United“, „Schalke 04“ ir „Krasnodar“ – Europos lygos aštuntfinalyje

Europos futbolo lygos atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse trečiadienį „Manchester United“ (Anglija) komanda svečiuose 1:0 (1:0) įveikė „AS Saint-Etienne“ (Prancūzija) futbolininkus ir pateko į aštuntfinalį.

Vienintelį susitikimo įvartį 17-ąją minutę įmušė armėnas Henrichas Mchitarianas.

63-iąją min. iš aikštės buvo išvarytas svečių gynėjas Ericas Bertrandas Bailly.

Pirmąsias rungtynes namuose „Manchester United“ laimėjo 3:0.

Į aštuntfinalį taip pat pateko Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) klubas. Jis trečiadienį savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Salonikų PAOK (Graikija).

23-iąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Alessandro Schopfas, o 25-ąją min. „Schalke 04“ gynėjas Matija Nastasičius nukreipė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Pirmąjį mačą Gelzenkircheno komanda laimėjo 3:0.

Lygiosiomis baigėsi ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) bei „Krasnodar“ (Rusija) susitikimas – 1:1 (1:1). Į kitą etapą pateko Rusijos klubas, kuris pirmąjį mačą namuose laimėjo 1:0.