H. Žustautas triumfavo varžybose Portugalijoje

Portugalijoje vykusiose pirmosiose naujojo sezono baidarių ir kanojų varžybose „Nelo Winter Challenge“ aukso medalį iškovojo Lietuvos kanojininkas Henrikas Žustautas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Netradicinės – 150 m distancijos – finale H. Žustautas aplenkė visus keturis varžovus.

Antrąją vietą užėmė daugkartinis pasaulio čempionas rusas Ivanas Štylius, trečiąją – brazilas Izaquias Queirozas dos Santosas.

Kitas Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas finišavo penktas. Iš viso šioje rungtyje varžėsi 10 kanojininkų.

Vienviečių baidarių varžybose 150 m distancijoje Ignas Navakauskas iškovojo bronzos medalį, o Artūras Seja buvo penktas.

Nugalėjo ispanas Carlosas Ballestero, o antras finišavo rusas Jurijus Postrigajus.

Dar vienas lietuvis Edvinas Ramanauskas į finalą nepateko.

Vienviečių kanojų varžybose 1500 m distancijoje nugalėjo rusas Kirilas Šamšurinas (5 min. 1,818 sek.).

V. Korobovas (5.25,203) užėmė 11-ąją vietą, o H. Žustautas (5.53,279) – 36-ąją tarp 43 sportininkų.

Vienviečių baidarių varžybose 1500 m distancijoje Lietuvos atstovas Andrejus Olijnikas (4.33,624) užėmė devintąją vietą, o Ričardas Nekriošius (4.38,691) – 19-ąją.

Nugalėjo portugalas Fernando Pimento (4.19,768). Šioje rungtyje startavo 113 baidarininkų.