Dviratininkas G. Bagdonas lenktynėse Omane – 82-as

Omane vykstančių dviračių lenktynių „Tour of Oman“ (UCI kategorija 2.HC) trečiajame etape ketvirtadienį lietuvis Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) užėmė 82-ąją vietą.
Scanpix nuotr.

Nugalėjo danas Sorenas Andersenas („Sunweb“). Jis 162 km nuvažiavo per 3 val. 53 min. 11 sek.

G. Bagdonas nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 23 sek.

Bendroje įskaitoje lyderiu išliko belgas Benas Hermansas. G. Bagdonas (+13 min. 14 sek.) tarp 141 klasifikuoto dviratininko užima 102-ąją vietą.

Šešių etapų lenktynės Omane baigsis sekmadienį.

Portugalijoje vykstančių 43-iųjų dviračių lenktynių „Volta ao Algarve em Bicicleta“ (UCI kategorija 2.HC) antrajame etape lietuvis Ignatas Konovalovas (FDJ) užėmė 85-ąją poziciją.

Etapą laimėjo airis Danielis Martinas. Jis 189,3 km nuvažiavo per 4 val. 46 min. 35 sek.

D. Martinas tapo lenktynių lyderiu. I. Konovalovas (+13.42) yra 87-as.

Penkių etapų lenktynės, kuriose klasifikuoti 194 dviratininkai, baigsis sekmadienį.

Ispanijoje vykstančių lenktynių „Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol“ (UCI kategorija 2.HC) antrajame etape lietuvis Aidis Kruopis („Verandas Willems-Crelan“) užėmė 126-ąją vietą.

Nugalėjo prancūzas Tibo Pino (Thibaut Pinot, FDJ). Jis 177,9 km numynė per 4 val. 44 min. 3 sek.

A. Kruopis lyderiui pralaimėjo 18 min. 10 sek.

Bendrosios įskaitos lyderiu tapo ispanas Albertas Contadoras, „Trek-Segafredo“. A. Kruopis (+33.03) užima 127-ąją vietą.