„Vytauto“ klubas pateko į „Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalį

„Karaliaus Mindaugo taurės“ krepšinio turnyro ketvirtfinalyje antradienį Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda išvykoje 90:75 (25:14, 24:17, 22:27, 19:17) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą ir pateko į pusfinalį.
KK „Vytautas“ feisbuko nuotr.

„Vytauto“ klubas po dviejų kėlinių pirmavo 49:31, po trijų – 71:58. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai buvo priartėję iki 8 taškų (73:81), bet tuomet svečiai vėl nutolo ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Prienų-Birštono ekipai 25 taškus pelnė Tomas Delininkaitis, 19 – Vytenis Lipkevičius, 18 – Saulius Kulvietis, 13 – Artūras Valeika.

Pasvalio komandoje 25 taškus surinko Steponas Babrauskas (10 išprovokuotų pražangų), po 13 – Evaldas Žabas ir Osvalas Olisevičius, 11 – Nikita Balašovas.

Pusfinalyje „Vytautas“ žais su Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros nugalėtoju. Šios ekipos ketvirtfinalyje žais trečiadienį.