D. Motiejūnas ir „Pelicans“ laimėjo trilerį Fynikse

Donatas Motiejūnas solidžiai kovojo dėl atšokusių kamuolių, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (22–34) komanda iškovojo sunkią pergalę.

Alvino Gentry auklėtiniai svečiuose 110:108 (29:28, 24:30, 24:22, 33:28) palaužė Fynikso „Suns“ (17–39) krepšininkų pasipriešinimą.

Motiejūnas per 18 minučių įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Ketvirtajam kėliniui artėjant link vidurio „Pelicans“ dar atsilikinėjo 82:89, tačiau tuomet jie spurtavo 13:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai 95:93.

Likus žaisti 2 minutes Naujojo Orleano klubas truktelėjo į priekį 105:101, tačiau Ericas Bledsoe pelnė 7 taškus paeiliui, todėl prasidėjus paskutinei minutei „Suns“ išsiveržė į priekį 108:107.

Iki finalinės sirenos likus 40 sekundžių dvitaškį įmetė Anthony Davisas (109:108), netrukus dar svarbesnį epizodą sužaidęs gynyboje – likus žaisti 23 sekundes jis blokavo Bledsoe metimą.

Fynikso ekipai teko gelbėtis pražangomis, o tik vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Tyreke Evansas (110:108) suteikė varžovams šansą per 18 sekundžių surengti lemiamą ataką.

Lemiamas metimas buvo patikėtas Bledsoe. Jam pataikyti nepavyko, o nepasisekė ir metimą pataisyti pabandžiusiam P. J. Tuckeriui.

Tuckeris dar kartą atkovojo kamuolį po netaiklaus savo metimo, tačiau antrasis jo metimas apmaudžiai taip pat skriejo pro šalį, todėl nuskambėjus finalinei sirenai triumfavo svečiai iš Luizianos.

„Suns“: Ericas Bledsoe 37, Devinas Bookeris 21, P.J. Tuckeris (16 atk. kam.) ir Brandonas Knightas po 11.

„Pelicans“: Anthony Davisas 24 (10 atk. kam.), Jrue Holiday 18, E`Twaunas Moore`as ir Tyreke Evansas po 15.