D. Sabonis davė toną tragišką atkarpą sostinėje sužaidusiems „Thunder“

Oklahomos „Thunder“ (31–25) ekipa Domantui Saboniui esant aikštelėje sužaidė tragišką atkarpą bei patyrė sutriuškinimą JAV sostinėje.

Billy Donovano auklėtiniai išvykoje 98:120 (32:38, 22:29, 19:34, 25:19) nepasipriešino Vašingtono „Wizards“ (33–21) krepšininkams.

Sabonis per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir 5 kartus prasižengė.

Slogiai startavę „Thunder“ antrojo kėlinio pabaigoje atsilikinėjo 54:67, o į aikštelę tuomet sugrįžęs Sabonis savo komandos reikalų nepagerino.

Lietuvis pirmąją mačo pusę baigė pramesdamas du dvitaškius, o antrąją pradėjo neįmesdamas dviejų tritaškių bei taip davė toną išskirtinei Oklahomos klubo atkarpai.

Po netaiklių Sabonio metimų pro šalį svaidyti pradėjo ir jo bendraklubiai. Iš viso svečiai prametė net 24 metimus iš eilės bei pralaimėjo atkarpą 3:24.

Šeimininkai tragiškos varžovų atkarpos dėka pabėgo į priekį 91:57 bei taip užsitikrino pergalę. Užsitęsusį „Thunder“ metimų iš žaidimo badą sužaidus kiek daugiau nei pusę trečiojo ketvirčio nutraukė Semaj Christonas (59:91).

Savo komandos gelbėtoju netapo ir rezultatyviausias NBA krepšininkas Russellas Westbrookas, kuris pelnė tik 17 taškų, iš žaidimo pataikydamas 5 metimus iš 19. Trigubus dublius štampuojantis įžaidėjas šįkart atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

35 procentų taiklumu (34/96) krepšį atakavusios Oklahomos komandos tragiškos atkarpos metu Westbrookas iš žaidimo prametė net 9 metimus iš eilės.

„Wizards“: Markieffas Morrisas 23, Bradley Bealas 22, Otto Porteris 18 (12 atk. kam.), Johnas Wallas 15 (14 rez. perd.).

„Thunder“: Russellas Westbrookas ir Joffrey Lauvergne‘as po 17, Stevenas Adamsas 9 (11 atk. kam.).