Danė C. Wozniacki pralaimėjo pirmajame Vimbldono turnyro rate

Londone vykstančio 126-ojo Vimbldono teniso turnyro moterų vienetų varžybų pirmajame rate buvusi pirmoji pasaulio raketė, dabar septintąją vietą pasaulio reitinge užimanti 22-ejų metų danė Caroline Wozniacki 7:5, 6:7 (4-7), 4:6 pralaimėjo savo bendraamžei austrei Tamirai Paszek.
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 3 val. 12 min.

37-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti Austrijos tenisininkė antrajame rate žais su 22-ejų metų prancūze Alize Cornet (60-oji pasaulio raketė).

Pirmąjį barjerą įveikė šių metų atvirojo Prancūzijos čempionato („French Open“) finalininkė dešimtoji pasaulio raketė 25-erių metų italė Sara Errani. Ji trečiadienį 6:1, 6:3 nugalėjo 21-erių metų amerikietę Coco Vandeweghe (132).

Moterų vienetų varžybų antrajame rate trečioji pasaulio raketė 23-ejų metų lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:1 nugalėjo 26-erių metų rusę Jeleną Vesniną (79).

Iš tolimesnės kovos pasitraukė penktoji pasaulio raketė 28-erių metų australė Samantha Stosur ir 11-oji pasaulio raketė 30-metė kinė Na Li.

S. Stosur antrajame rate 2:6, 6:0, 4:6 nusileido 21-erių metų olandei Arantxai Rus (72), o Na Li 3:6, 4:6 pralaimėjo 22-ejų metų rumunei Soranai Cirstea (52).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate pirmoji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius po 1 val. 56 min. trukusios kovos 6:4, 6:4, 6:4 nugalėjo 20-metį amerikietį Ryaną Harrisoną (48).

Serbijos tenisininkas trečiajame rate susitiks arba su 33-ejų metų čeku Radeku Štepaneku (27), arba su 31-erių metų vokiečiu Benjaminu Beckeriu (124).

Į trečiąjį ratą pateko ir trečioji pasaulio raketė 30-metis šveicaras Rogeris Federeris. Šešiskart Vimbldono turnyro nugalėtojas trečiadienį 6:1, 6:3, 6:2 nugalėjo 25-erių metų italą Fabio Fognini (68).

Aštuntoji pasaulio raketė 28-erių metų serbas Janko Tipsarevičius 5:7, 7:5, 6:4, 6:2 įveikė 24-erių metų amerikietį Ryaną Sweetingą (130).

87-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis 23-ejų metų latvis Ernestas Gulbis antrajame rate po atkaklios kovos 6:2, 4:6, 6:3, 6:7 (2-7), 7:9 pralaimėjo 21-erių metų lenkui Jerzy Janowicziui (136).

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate penktoji pasaulio raketė 30-metis ispanas Davidas Ferreras 7:6 (7-5), 6:4, 6:4 įveikė 27-erių metų Vokietijos atstovą Dustiną Browną (164).