D. Sabonio taškai padėjo „Thunder“ patiesti NBA čempionus

Domantas Sabonis žaidė naudingai, o jo padedama Oklahomos „Thunder“ (31-23) komanda NBA pirmenybėse iškovojo saldžią pergalę.

Billy Donovano auklėtiniai namuose 118:109 (29:21, 26:36, 31:25, 32:27) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (36-16) krepšininkus ir nutraukė jų keturių pergalių seriją.

Sabonis ant parketo praleido 21 minutę bei pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Į pergalę „Thunder“ vedęs Russellas Westbrookas atliko 26-ąjį šio sezono ir 63-ąjį karjeros trigubą dublį. Įžaidėjas pelnė 29 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Oklahomos ekipa pirmąjį kėlinį baigė spurtu 12:0 ir išsiveržė į priekį 29:21, o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo jau 41:29.

Svečiai suskubo atsitiesti – jie dar iki ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai (57:55) bei kovojo su „Thunder“ taškas į tašką iki paskutiniųjų minučių.

Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus (99:99), tačiau tuomet šeimininkai surengė lemiamą spurtą 12:2 bei likus žaisti 2 minutes įgijo dviženklę persvarą 111:101.

Penkis taškus iš eilės pelnęs Tristanas Thompsonas (106:113) dar mėgino gelbėti „Cavaliers“, tačiau Victoro Oladipo tritaškis ir Steveno Adamso dvitaškis (118:106) galutinai sudaužė čempionų viltis.

Klivlando klubo gretose šiame susitikime debiutavo Derrickas Williamsas. Prieš kelias dienas iš Majamio „Heat“ atleistas ir 10 dienų kontraktą su „Cavaliers“ pasirašęs puolėjas pelnė 12 taškų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 29 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Victoras Oladipo 23, Stevenas Adamsas 20 (13 atk. kam.).

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 28, LeBronas Jamesas 18, Kevinas Love`as 15 (12 atk. kam.), Derrickas Williamsas 12.