Eurolygoje – „Maccabi“ ir „Panathinaikos“ pergalės

Aštuntąją pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Tel Avivo „Maccabi“ (8-14) krepšininkai, namuose vos išnešęs sveiką kailį rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“ (12-10) – 85:84 (22:18, 24:21, 23:16, 16:29).
LaPresse/Scanpix nuotr.

Trečiajame kėlinyje Ainaro Bagatskio auklėtiniai turėjo net 19 taškų persvarą, tačiau po to baskai spurtavo ir rungtynių pabaigoje vos neprisivijo savo priešininkų.

Likus žaisti 2 minutes „Baskonia“ sumažino deficitą iki 3 taškų, tačiau lūžis taip ir neįvyko.

Vitorijos klubą „Maccabi“ įveikė po ketverių metų pertraukos.

„Baskonia“ komandai atstovaujantis Tadas Sedekerskis aikštėje nepasirodė

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 21, Sylvenas Landesbergas 18, Quincy Milleris 11, Galas Mekelis 10 (9 atk. kam.).

„Baskonia“: Andrea Bargnani 17, Rodrigue`as Beauboisas 16, Shane`as Larkinas 15, Johannesas Voigtmannas 13, Adamas Hanga 11 (7 atk. kam.).

Atėnų „Panathinaikos“ (13-9) namuose 81:72 (27:19, 15:22, 20:13, 19:18) pranoko Bambergo „Brose“ (8-14) krepšininkus.

„Panathinaikos“: Chrisas Singletonas 17, Ioannis Bourousis ir Jamesas Feldeine`as po 16, Mike`as Jamesas 15.

„Brose“: Danielis Theisas 18, Darius Milleris ir Leonas Radoševičius po 11, Nikos Zisis 10.