D. Motiejūnas rungtyniavo blankiai, „Pelicans“ pažeminta namuose

Skaudų pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (20-33) ekipa. Alvino Gentry auklėtiniai namuose 94:127 (25:32, 28:30, 16:28, 25:37) buvo sutriuškinti Jutos „Jazz“ krepšininkų. Tai buvo 4-oji iš eilės „Jazz“ pergalė.

D. Motiejūnas aikštėje praleido 20 minučių, pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Jazz“ jau pirmajame kėlinyje po Dantes Exumo dėjimo įgijo dviženklę 11 taškų (30:19) persvarą.

Šeimininkai antrajame ketvirtyje buvo sugebėję sumažinti deficitą iki 4 taškų, tačiau sėkmingai kėlinį pabaigę „Jazz“ krepšininkai į ilgąją rungtynių pertrauką nusinešė 9 taškų pranašumą (62:53).

Trečiąjį ketvirtį „Jazz“ baigė spurtu 9:3 ir įgijo triuškinamą 21 taško persvarą (90:69). Didžiausias svečių pranašumas lemiamo kėlinio metu buvo pasiekęs net 39 taškų ribą.

Puikią gynybą demonstruojančiai „Jazz“ ekipai pavyko išjungti iš žaidimo šeimininkų lyderį Anthony Davisą. Puolėjas įpusėjus trečiajam ketvirčiui buvo įmetęs tik 4 taškus, rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 12 taškų. Tai daug mažiau nuo jo pelnomų 27,9 taškų vidurkio.

„Pelicans“: Terrence`as Jonesas 21 (8 atk. kam.), Jrue Holiday 15, E`Twaunas Moore`as 13, Anthony Davisas 12 (10 atk. kam., 6 blk.).

„Jazz“: Joe Johnsonas 27 (4/6 dvit., 6/8 trit., 24 min.), George`as Hillas 19, Gordonas Haywardas 17, Alecas Burksas 13.