„Fortūnos“ krepšininkėms – LMKL čempionato bronza

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato trečiosiose „mažojo“ finalo rungtynėse pirmadienį Klaipėdos „Fortūna“ (3-oji vieta reguliariajame sezone) namuose 60:59 (22:13, 14:17, 9:20, 15:9) įveikė Kauno „Aistes-LSU“ (5) ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Aikštės šeimininkės po dviejų kėlinių pirmavo 36:30, o po trijų ketvirčių atsiliko 45:50. Ketvirtąjį kėlinį klaipėdietės pradėjo spurtu 8:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 53:52. Likus žaisti 11 sek., Kauno komanda buvo išsiveržusi į priekį 59:58, bet pergalę „Fortūnai“ išplėšė dvitaškį, likus 3 sek., pataikiusi Gabrielė Gutkauskaitė. „Aisčių-LSU“ žaidėjos Lauros Želnytės metimas paskutinėmis sekundėmis buvo netaiklus.

„Fortūnai“ Eglė Šikšniūtė (9 atk. kam.) pelnė 18 taškų, Tatjana Lichtarovič – 14, G. Gutkauskaitė (8 atk. kam.) – 13.

Kauno ekipoje 13 taškų surinko Neringa Skadaitė, 12 – Dovilė Saurazaitė, 10 – L. Želnytė.

Kaunietės laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 41-33, tačiau suklydo 24 kartus.

Pirmąsias rungtynes „Fortūna“ laimėjo 71:63, o antrąsias – 68:58.