Dviratininkas A. Kruopis iškovojo pergalę Turkijoje

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) pirmadienį laimėjo Turkijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „Presidential Cycling Tour of Turkey“ antrąjį etapą (150 km). Tai – pirmoji 26-erių metų lietuvio pergalė šiais metais.
EPA-ELTA nuotr.

A. Kruopis 150 km nuvažiavo per 3 val. 23 min. 54 sek. Antras finišavo italas Marco Coledanas („Bardini-CSF“), o trečias – vokietis Andre Greipelis („Lotto-Belisol“).

Iki finišo likus mažiau nei kilometrui, įvyko griūtis, į kurią pateko kelios dešimtys didžiuliu greičiu važiavusių dviratininkų. A. Kruopiui griūties pavyko išvengti.

Ignatui Konovalovui („MTN-Qhubeka“) atiteko 154-oji, o Tomui Vaitkui („Orica-GreenEdge“) – 174-oji vietos. Jiems įskaitytas nugalėtojo laikas.

A. Graipelis tapo lenktynių lyderiu. A. Kruopis bendrojoje įskaitoje iš 36-osios vietos šoktelėjo į antrąją. Trečiąją vietą užima pirmojo etapo nugalėtojas vokietis Marcelis Kitelis (Marcel Kittel, „Argos-Shimano“).

T. Vaitkus užima 103-iąją, o I. Konovalovas – 131-ąją vietas.