„Lietuvos rytui“ šį sezoną „Žalgiris“ neįveikiamas

Trečias kartas iš trijų galimų. LKL čempionai ir sezono lyderiai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečioje tarpusavio dvikovoje šį sezoną įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“ – 79:72 (17:12, 19:23, 20:19, 23:18). Kauniečiai taikliau metė tritaškius ir surado žaidėjus, pridėjusius daug energijos nuo atsarginių suolelio.
„Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ mūšis Vilniuje, J. Kalinsko (15min) nuotr.

Vilniečiai pirmieji pelnė taškus šiose rungtynėse, tačiau priekyje nebebuvo iki pat trečiojo kėlinio vidurio. Nors dar iki pertraukos „Lietuvos rytas“ sugebėjo išlyginti žaidimą ir beveik pavyti varžovus, o trečiajame ketvirtyje žaidimas klostėsi visiškai lygiai, „Žalgiris“ atrado daugiau rezervų.

Antroje mačo pusėje Brockas Motumas pataikė tris tritaškius, o Renaldas Seibutis trečiojo kėlinio pabaigoje pradėjo asmeninį pasirodymą ir per lemiamas 13 mačo minučių surinko 12 taškų.

Nesisekė vilniečiams apsiginti nuo „Žalgirio“ tritaškių. Kevinas Pangosas, kaip ir B.Motumas, pataikė tris, Edgaras Ulanovas įmetė du. Daugybę kartų kauniečiai iš toli atakavo laisvi. „Lietuvos ryto“ gretose pirmas rungtynes po traumų sužaidė Deividas Gailius ir Artūras Gudraitis. Pirmasis žaidė tik pora minučių, o buvęs kauniečių „centras“ tapo vienu esminių faktorių kovojant su LKL lyderiais. A.Gudaitis ir Drew Gordonas priminė, kokia galinga jėga jie yra po krepšiais.

„Žalgiriui“ tai buvo trečioji pergalę prieš Vilniaus ekipą: spalio 8 dieną Vilniuje kauniečiai laimėjo 74:66, o lapkričio 27-ąją namuose nugalėjo 84:68. Vienintele „Žalgirį“ įveikusia komanda LKL čempionate ir toliau lieka Panevėžio „Lietkabelis“.