R. Nadaliui nepavyko 9-ąjį kartą iš eilės laimėti turnyro Monte Karle

Monte Karle (Monakas) besibaigiančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour 100 Masters“ serijos turnyro „Monte-Carlo Rolex Masters“, kurio prizų fondą sudaro 2,65 mln. eurų, vienetų varžybų nugalėtoju tapo pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Djokovičius.
EPA-ELTA nuotr.

Serbijos tenisininkas finale sekmadienį po 1 val. 52 min. trukusios kovos 6:2, 7:6 (7-1) nugalėjo penktąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų ispaną Rafaelį Nadalį, kuris prieš tai šį turnyrą buvo laimėjęs aštuonis kartus iš eilės (2005–2012 metais).

N. Djokovičius Monte Karle triumfavo pirmą kartą.