captcha

Jūsų klausimas priimtas

Savaitgalį paaiškėjo Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai

Savaitgalį Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2017-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros, praneša Lietuvos sportinių šokių federacija.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”), jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), jaunių II grupės laimėtojais tapo Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Kipras Kūra ir Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”), o jaunučių I grupėje - Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra").

Į Pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo, jaunimo iki 21m. ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

 

Suaugusiųjų grupės rezultatai:

1.    Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”)

2.    Nikita Moisejenko – Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

 

Jaunimo iki 21 m. grupės rezultatai:

1.    Karolis Michalas Tomeckis - Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)

2.    Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna (Gargždų „Rolina”)

3.    Jovydas Kaminskas - Emilė Sinkevičiūtė (Kauno „Duetas”)

4.    Liudvikas Suvorovas - Justina Sarapinaitė (Šiaulių „Šypsena”)

5.    Gvidas Linkus - Kamilė Čijunskytė (Šiaulių „Šypsena”)

6.    Rimantas Danielius - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”)

7.    Deividas Tamulionis - Gabrielė Petkevičiūtė (Panevėžio „Amber dance”)

 

Jaunimo grupės finalo rezultatai:

1.    Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

2.    Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

3.    Romans Dobrecovs - Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

4.    Justas Valatka - Akvilė Rekašiūtė (Palangos „Svivelis”)

5.    Arijus Gailevičius - Brigita Mockutė (Kauno „Rolo”)

6.    Mantas Kardokas - Emilija Kovieraitė (Palangos „Svivelis”)

Grupėje varžėsi 10 porų.

 

Jaunių II grupės finalo rezultatai:

1. Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”)

2. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

4. Rytis Dzemyda - Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”)

5. Gytis Lizdenis - Jorė Kurlytė („Palangos moksleivių klubas”)

6. Benas Latanauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

Grupėje varžėsi 14 porų.

 

Jaunių I grupės rezultatai:

1. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

2. Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis”)

3. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)

4. Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana”)

5. Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada”)

6. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas”)

7. Neilas Lenzbergas - Gabija Jonušaitė (Palangos „Palangos moksleivių klubas”)

 

Jaunučių II grupės finalo rezultatai:

1.    Kipras Kūra - Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

2.    Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”),

3.    Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniasu „Davi”)

4.    Astijus Bertauskas - Mantė Šimkutė (Rietavo – Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”)

5.    Raigardas Gedvilas - Sofia Ptchelintzev (Vilniaus „Promenada”)

6.    Ignas Bičkus - Marija Ana Kerekeš (Klaipėdos „Žuvėdra")

Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Jaunučių I grupės rezultatai:

1. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")

2.  Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Alemanda”)

3.  Laurynas Žaliukas - Marta Bartusevičiūtė (Vilniaus „Alemanda”)

4.  Elvinas Kovaliovas - Greta Sokolnikaite (Vilniaus „Ratuto”)

5.  Domas Jonynas - Gabija Vilčiauskaitė (Kauno „Editos daniūtės šokių studija”)

6.  Kristupas Eitutis - Karina Vaitkutė (Tauragės „Spindulys”)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...