„Raptors“ po pralaimėjimo nukrito į trečiąją vietą Rytų konferencijoje

Jonas Valančiūnas buvo per žingsnį nuo dvigubo dublio, tačiau jo ginamai Toronto „Raptors“ (29-19) komandai nepavyko pasiekti pergalės. Ji namuose po itin prasto antrojo kėlinio 113:114 (36:27, 15:33, 27:22, 35:32) krito mače su Orlando „Magic“ (19-30).

Po šios nesėkmės „Raptors“ nukrito į trečiąją Rytų konferencijos vietą, o ją aplenkė Bostono „Celtics“ (29-18). Toronto komanda pralaimėjo 6-ąjį kartą per pastarąsias 7 rungtynes, o „Magic“ nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Tai buvo tik antroji „Magic“ pergalė per pastaruosius 16 mačų su „Raptors“. Orlando klubas Toronte prieš tai buvo pralaimėjęs 7 kartus iš eilės.

Starto penkete susitikimą pradėjęs J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/5 baudos), sugriebė 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Lietuvis surinko 18 naudingumo balų.

Šiame mače pasirodė DeMaras DeRozanas, kuris prieš tai praleido trejas rungtynes dėl čiurnos skausmų. Jis pelnė 22 taškus, tačiau pataikė tik 6 metimus iš 18 bandymų. „Raptors“ į priekį ir vėl vedė Kyle`as Lowry – praėjusiose rungtynėse įmetęs 32 taškus, šįkart jis savo sąskaitoje turėjo 33.

„Raptors“ sužaidė tragišką 7 minučių atkarpą prieš ilgąją pertrauką. Komanda leido varžovams spurtuoti net 21:2, o per 6 minutes ir 20 sekundžių taškais pasižymėjo tik D. DeRozanas, kuris sumetė baudų metimus.

„Tai buvo blogiausias mūsų pasirodymas šį sezoną. Visi žaidė prastai, atsarginiai žengė į aikštę ir tik pridarė klaidų“, – komentavo „Raptors“ treneris Dwane`as Casey.

„Raptors“: Kyle`as Lowry 33 (6/9 trit., 8 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 22 (6/18 metimai, 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Terrence`as Rossas 17 (4/7 trit.), Jonas Valančiūnas 12 (4/6 dvit., 4/5 baudos, 9 atk. kam.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 25 (3/4 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), D. J. Augustinas 21, Jeffas Greenas 16, C. J. Watsonas 15, Serge`as Ibaka 12 (7 atk. kam.).