FIBA Europos taurės M grupėje „Vytautas“ liko antras

Prienų–Birštono „Vytauto“ krepšininkai trečiadienio vakarą namuose nusileido Bonos „Telekom Baskets“ ekipai rezultatu 61:75 ir M grupėje liko antroje vietoje.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Vytauto“ krepšininkai priešininkus į priekį paleido jau pačioje rungtynių pradžioje – pirmąjį kėlinį jie pralaimėjo rezultatu 16:21. Antrajame kėlinyje Vokietijos ekipos persvara dar labiau išaugo – kėlinį lietuviai pralaimėjo 10:18.

Trečiasis rungtynių kėlinys taip pat buvo nesėkmingas krepšininkams iš Prienų – 17:24. Tiesa, Lietuviai rungtynių pabaigoje bandė pavyti svečius – kėlinį laimėjo 18:12. Galutinis rungtynių rezultatas – 61:75.

Prienų sporto arenoje vykusios šio turnyro antrojo etapo rungtynės „Vytauto“ krepšininkams buvo lemiamos – po jų paaiškėjo, kuri ekipa užėmė pirmąją vietą M grupėje.

„Vytauto“ grupėje be „Telekom Baskets“ taip pat žaidė Nikosijos „Apoel“ (Kipras) ir Obervarto „Redwell-Gunners“ (Austrija) komandos.

Mačą tarp „Vytauto“ ir „Telekom Baskets“ tiesiogiai transliavo LRT KULTŪRA.