„Raptors“ ir J. Valančiūnui – skaudus antausis Šarlotėje

Šarlotės „Hornets“ (22-21) krepšininkai šį sezoną nuolat buvo apkalbami, kad jie negali įveikti pirmaujančių NBA komandų, bet „Hornets“ šias kalbas paneigė su kaupu.

Šarlotės klubas namie 113:78 (26:18, 29:30, 33:15, 25:15) sutraiškė Jono Valančiūno atstovaujamą Toronto „Raptors“ (28-15) komandą.

J. Valančiūnas aikštelėje praleido 25 minutes, pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei po kartą perėmė kamuolį ir blokavo metimą.

Šarlotės klubas atvykėlius iš Kanados galutinai palaužė trečiajame kėlinyje, kurio pradžioje laimėjo atkarpą 8:2 ir šovė į priekį dviženkliu taškų nuotoliu (60:53). Vėliau „Hornets“ dar labiau padidino apsukas, o Dwane`o Casey auklėtiniai skirtumo iki vienženklio daugiau taip ir nebesumažino.

„Hornets“ prieš šį susitikimą šį sezoną dar nebuvo laimėjusi nė vienų rungtynių prieš pirmaujančias Rytų konferencijos komandas – „Raptors, Klivlando „Cavaliers“ ir Bostono „Celtics“.

„Mes girdėjome visas tas kalbas, kaip prastai mes žaidėme prieš pirmaujančias konferencijos komandas, kas buvo tiesa, todėl dabar norėjome išeiti ir tai paneigti nuo pat mačo pradžios“, – sakė Kemba Walkeris.

Puikiai „Hornets“ klubas sužaidė ir gynyboje. Šį sezoną tai buvo jau šešioliktasis mačas, kuomet „Hornets“ varžovams neleidžia pelnyti daugiau nei 100 taškų. Tokiose rungtynėse Šarlotės komanda šį sezoną pralaimėjo tik kartą.

„Hornets“: Kemba Walkeris 32, Frankas Kaminsky 16, Nicolas Batumas 13, Cody Zelleris 11, Ramonas Sessionsas ir Marvinas Williamsas po 10.

„Raptors“:  Kyle`as Lowry 24, DeMaras DeRozanas 23, Jonas Valančiūnas 11.