Daugiausia žaidęs M. Kuzminskas „Knicks“ į pergalę neatvedė

Mindaugas Kuzminskas buvo ilgiausiai savo komandoje rungtyniavęs krepšininkas, tačiau tai iškovoti pergalės nepadėjo. Niujorko „Knicks“ (18-24) ekipa namuose 107:108 (27:26, 27:27, 29:35, 24:20) pralaimėjo Atlantos „Hawks“ (24-17) krepšininkams.

Puolėjas iš Lietuvos pasinaudojo jam suteiktu šansu pirmą kartą rungtynes pradėti starto penkete ir aikštėje jis praleido 38 minutes. Iki šiol daugiausia M. Kuzminskas buvo žaidęs 30 minučių.

Iš viso lietuvis pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Mūsiškis gerai pradėjo mačą ir per pirmąsias 7 minutes pelnė 5 taškus. Antrajame ketvirtyje M. Kuzminskui pasižymėti nepavyko.

Po didžiosios pertraukos M. Kuzminskas spėjo sužaisti vos kelias minutes, kuomet po susidūrimo su varžovu, susiėmęs už veido turėjo palikti aikštę ir iškeliavo į rūbinę. Po keletos minučių grįžęs M. Kuzminskas pasirodė ant parketo, tačiau jau su ryškiai papuoštu dešiniuoju paakiu.

Regis, tai tik padėjo puolėjus, nes likusius 9 savo taškus jis pelnė būtent trečiojo kėlinio antroje pusėje.

Ketvirtasis kėlinys vyko taškas į tašką. Likus žaisti 43 sekundes Derrickas Rose`as sėkmingu prasiveržimu persvėrė rezultatą „Knicks“ naudai (107:105). Visgi pergalingas metimas atiteko Dennisui Schroderiui, kuris likus žaisti 22 sekundes smeigė tritaškį ir išvedė svečius į priekį.

Lemiama šeimininkų ataka buvo patikėta D. Rose`ui, tačiau šio metimą po prasiveržimo blokavo Paulas Millsapas, o Carmelo Anthony bandymas pataisyti komandos draugo metimą tikslo nepasiekė ir perglę šventė „Hawks“.

„Knicks“ pergalės iškovoti nepadėjo net ženkliai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (60:45). „Hawks“ tai kompensavo mažesniu klaidų skaičiumi (10:18). Abi ekipos taikė mažą rotaciją, Atlantos komandos gretose ant parketo pasirodė 10 žaidėjų, o šeimininkų gretose rungtyniavo 9 krepšininkai.

„Knicks“: Carmelo Anthony 30, Derrickas Rose`as 18 (9 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas 14, Ronas Bakeris 12, Justinas Holiday 11.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 28, Timas Hardaway 20, Paulas Millsapas 17, Kentas Bazemore`as 16, Krisas Humphriesas 14.