„Rockets“ į pergalių kelią sugrįžo Brukline

Hjustono „Rockets“ (32-11) komandos pralaimėjimų serija neužsitęsė, tuo pasirūpino komandos lyderis Jamesas Hardenas, pasiekęs 12-ąjį savo sezono trigubą dublį.

Teksaso ekipa gana nesunkiai svečiuose 137:112 (37:26, 37:30, 30:24, 33:22) nugalėjo Bruklino „Nets“ (8-32) komandą.

Praėjusias dvejas rungtynes „Rockets“ pralaimėjo ne pirmo ryškumo NBA komandoms – Memfio „Grizzlies“ ir Minesotos „Timberwolves“. Visgi greičiausiai Mike`o D`Antoni auklėtiniai po šių nesėkmių padarė išvadas.

Minėtose pralaimėtose rungtynėse „Rockets“ pelnė po 105 taškus, o šįkart 104 taškus Hjustono klubas pelnė vien per tris kėlinius. „Nets“ komandai tai buvo jau dešimtasis pralaimėjimas iš eilės.

Hjustono komandoje šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių ir visi kartu pataikė 21 tolimą metimą iš 44.

Svečius vedęs J. Hardenas per 32 minutes pelnė 22 taškus (2/5 dvit., 4/9 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Tiesa, jis 7 kartus prarado kamuolį.

„Nets“: Trevoras Bookeris 18, Rondae Hollisas-Jeffersonas 14, Randy Foye 13, Joe Harrisas 12, Justinas Hamiltonas 11.

„Rockets“: Ericas Gordonas 24, Trevoras Ariza 23, Jamesas Hardenas 22 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Montrezlas Harrellas ir Patrickas Beverley po 16, Ryanas Andersonas 12.