„Lietuvos ryto“ krepšininkai pralaimėjo Sankt Peterburge

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) turnyro antrojo etapo G grupės rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose 79:88 (16:27, 24:16, 13:19, 26:26) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) ekipai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vilniečiai pirmąjį kėlinį pralaimėjo 16:27, prieš ilgąją pertrauką atsiliko 40:43, o po trijų ketvirčių turėjo devynių taškų deficitą 53:62.

„Lietuvos rytui“ (0 pergalių/2 pralaimėjimai) Drew Gordonas pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Corey Fisheras surinko 15 taškų, Rokas Giedraitis pridėjo 10 taškų.

Sankt Peterburgo ekipai (1/1) 27 taškus pelnė Janis Tima, 14 – Pavelas Sergejevas, 13 – Kyle`as Landry.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais sausio 17 dieną išvykoje su „Nižnij Novgorod“ (Rusija) krepšininkais.