A. Juknevičius septintame Dakaro etape finišavo 22-oje vietoje

Septintame Dakaro ralio etape Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas finišavo 22-oje vietoje. 161 km atkarpą jie įveikė per 2 val. 23 min. 29 sek. ir mažiau nei pusvalandžiu atsiliko nuo nugalėtojo Stephane`o Peterhanselio.
G. Kropio nuotr.

Automobilių įskaitoje nepralenkiami buvo prancūzai su „Peugeot“: S. Peterhanselis ir Sebastienas Loebas. Pirmasis trasą įveikė per 1 val. 54 min. 8 sek., antrasis atsiliko 48 sek., o trečią vietą užėmęs Ginielis de Villiersas su „Toyota“ nuo lyderio atsiliko daugiau nei trimis su puse minutės.

Motociklų įskaitoje nugalėjo vėl naujas žmogus. Kiekviename 2017-ųjų Dakaro etape šioje įskaitoje nugali vis kitas motociklininkas – šįkart juo tapo amerikietis Ricky Brabecas, 161 km ilgio trasoje užtrukęs 2 val. 2 min. 5 sek. Paulo Goncalvesas atsiliko 1 min. 44 sek., Samas Sunderlandas – 4 min. 43 sek.

Estas Toomas Triisa užėmė 32-ą vietą, o jo tautietis Martas Meeru liko 71-as.

Keturračių įskaitoje greičiausias buvo rusas Sergejus Karyakinas. Antras liko Axelis Dutrie, trečias – Ignacio Casale.