„Žalgirio“ krepšininkai namuose nepasipriešino Belgrado klubui

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 16-ojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 61:77 (7:21, 15:26, 17:14, 22:16) pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ (Serbija) komandai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Žalgiriečiai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir per pirmą kėlinį pelnė vos 7 taškus. Svečiai tuo metu įgijo 14 taškų skirtumą (21:7). Iki didžiosios pertraukos toliau aikštėje dominavo Belgrado klubas, kuris įpusėjus rungtynėms pirmavo jau 47:22. Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygo, bet ketvirtajame svečiai nutolo net 26 taškų skirtumu (72:46). Žalgiriečiams sušvelninti atsilikimą pavyko tik paskutinėmis mačo minutėmis.

„Žalgiriui“ (6 pergalės/10 pralaimėjimų) 10 taškų pelnė Paulius Jankūnas, po 8 – Brockas Motumas ir Renaldas Seibutis, 7 – Edgaras Ulanovas, po 6 – Lukas Lekavičius (7 rez. perd.) ir Artūras Milaknis, 5 – Antanas Kavaliauskas, 4 – Kevinas Pangosas, 3 –Leo Westermannas, po 2 – Robertas Javtokas, Isaiah Hatensteinas. Augusto Lima nepasižymėjo.

Belgrado ekipoje (8/8) 16 taškų surinko Marko Simonovičius, 15 – Branko Lažičius, 13 – Charlesas Jenkinsas.

Žalgiriečiai pataikė 5 tritaškius iš 19 (26,3 proc.), o varžovai – 14 iš 36 (38,9 proc.).

Kauno klubas turnyro lentelėje užima 11-ąją vietą.

Pirmojo rato rungtynėse žalgiriečiai Serbijos komandą išvykoje nugalėjo 88:79.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 13 dieną išvykoje su Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (Turkija) ekipa.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.