„Thunder“ suklupo nepaisant 49 R. Westbrooko pelnytų taškų

Russellas Westbrookas pasiekė karjeros tritaškių rekordą ir pelnė beveik pusšimtį taškų, bet tokio jo indėlio pergalei nepakako. Oklahomos „Thunder“ (21-16) išvykoje 116:118 (38:33, 18:34, 27:30, 33:21) nusileido Hjustono „Rockets“ (28-9) ir patyrė trečią iš eilės nesėkmę.

R. Westbrookas pelnė 49 taškus ir pataikė 8 tritaškius, tačiau lemiamais momentais jo metimai skriejo pro šalį.

„Thunder“ prasidėjus ketvirtajam kėliniui atsiliko 14 taškų skirtumu, tačiau daugiausiai atsarginių žaidėjų dėka pasivijo varžovus (104:107).

Likus žaisti pustrečios minutės Westbrookas ir Victoras Oladipo pataikė po tritaškį ir „Thunder“ išsiveržė į priekį 116:114. Netrukus Jamesas Hardenas baudų metimais rezultatą išlygino, o tuomet komandos ėmė keistis netaikliais metimais.

Kartu sudėjus, abu klubai tada prametė 7 metimus iš eilės, o 3 iš šių metimų buvo R. Westbrooko.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti 0,7 sekundes, Nene išprovokavo Jerami Granto pražangą ir baudų metimais išvedė „Rockets“ į priekį. Po minutės pertraukėlės „Thunder“ dar bandė gelbėtis, tačiau Eneso Kanterio bandymas pelnyti taškus iš po krepšio buvo nesėkmingas.

Oklahomos komandoje Domantas Sabonis per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir 3 kartus prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (12 rez. perd., 8 atk. kam.), Nene 18, Ryanas Andersonas 12, Patrickas Beverley 11 (8 atk. kam.), Trevoras Ariza 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 49 (8/19 dvit., 8/15 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Enesas Kanteris 15, Andre Robersonas 14.