„Lietuvos rytas“ antrąjį Europos taurės etapą pradėjo nesėkme

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) turnyro antrojo etapo G grupės pirmosiose rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose po atkaklios kovos 76:80 (23:12, 20:19, 20:26, 13:23) nusileido Jeruzalės „Hapoel Bank Yahav“ (Izraelis) ekipai.
15min.lt nuotr.

Lietuvos sostinės komanda rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį ir pirmavo iki ketvirtojo kėlinio vidurio. Pirmajame ketvirtyje šeimininkai pirmavo 14 taškų skirtumu (23:9), o antrajame – net 20 (34:14).

Svečiai antroje susitikimo pusėje perėmė iniciatyvą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį (65:63). Nors „Lietuvos rytas“ dar buvo susigrąžinęs minimalią persvarą (73:72), vėliau Izraelio ekipa pelnė 6 taškus iš eilės ir išsaugojo palankų rezultatą iki mačo pabaigos.

„Lietuvos rytui“ Davidas Loganas pelnė 19 taškų, Rokas Giedraitis – 12, Artūras Jomantas – 10, Adamas Lapeta – 9.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Curtis Jerrellsas, 15 – Jerome`as Dysonas, po 10 – Yotamas Halperinas ir Shawnas Jonesas. Buvusi Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Amare Stoudamire surinko vos 4 taškus ir išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

Vilniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 34-25, bet pataikė tik 6 tritaškius iš 32 (19 proc.).

Kitose grupės rungtynėse „Nižnij Novgorod“ (Rusija) ekipa namuose 113:105 įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) klubą.

Kitas rungtynes vilniečiai žais sausio 11 dieną išvykoje su „Zenit“ krepšininkais.