Fantastiškai žaidęs „Raptors“ duetas nukalė ekipai pergalę Los Andžele

Kyle`as Lowry ir DeMaras DeRozanas kartu pelnė 72 taškus, o NBA lygoje pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (23-10) ekipa. Dwane'o Casey auklėtiniai išvykoje 123:114 (33:27, 24:31, 26:27, 31:38) įveikė Los Andželo „Lakers“ (12-25) krepšininkus. „Raptors“ nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos šiame mače žaidė 30 minučių, pelnė 14 taškų (6/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles.

Antrojo ketvirčio pradžioje po taiklių Juliaus Randle`o baudos metimų „Lakers“ įgijo rekordinę 12 taškų (44:32) persvarą. Visgi kėlinį sėkmingiau užbagė svečiai iš Toronto, kurie atkarpą laimėjo 26:13, o ilsėtis į ilgąją rungtynių pertrauką išėjo turėdami minimalų pranašumą (58:57).

Lemiamą kėlinį „Raptors“ pradėjo spurtu 9:0 ir po Kyle'o Lowry baudos metimų pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklę persvarą (94:83). Po kelių minučių svečiai atliko dar vieną spurtą 12:2 ir pasiekė rekordinį 19 taškų (107:88) pranašumą. Po šių smūgių Luke`o Waltono auklėtiniai taip ir neatsigavo.

Įspūdingai šiame mače pasirodė „Raptors“ gynėjų duetas. K. Lowry ir D. DeRozanas kartu pelnė 72 taškus.K.  Lowry pasiekė savo sezono rezultatyvumo rekordą, įmesdamas 41 tašką, iš kurių 20 buvo pelnyti per lemiamą ketvirtį. Įžaidėjas krepšį atakavo pavydėtinu taiklumu (6/9 dvit., 6/7 trit., 11/11 baud.), taip pat atkovojo 9 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: D`Angelo Russellas 28, Nickas Youngas 26 (7/9 trit.), Julius Randle'`s 15, Thomas Robinsonas 12.

„Raptors“: Kyle`as Lowry 41 (6/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez perd.), DeMaras DeRozanas 31, Jonas Valančiūnas 14 (10 atk. kam.), Terrence`as Rossas 11.