Majamyje „Thunder“ su D. Saboniu pasiekė pergalę

Russellas Westbrookas Majamyje surinko penkioliktąjį sezono trigubą dublį, o solidus jo žaidimas Oklahomos „Thunder“ (20-12) komandai užtikrino pergalę.

Gynėjo vedama Billy Donavano kariauna svečiuose „Heat“ (10-22) krepšininkus nugalėjo 106:94 (33:19, 28:29, 26:21, 19:25) ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Lietuvis Domantas Sabonis solidžiai rungtyniavusio lyderio fone per 26 minutes pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį bei kartą pažeidė taisykles.

Šiose rungtynėse „Thunder“ treneris Billy Donovanas D. Saboniui pasireikšti davė daugiausia laiko per pastarąsias 15 rungtynių.

Tuo metu E. Westbrookas per 37 minutes pelnė 29 taškus (11/21 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud. met.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Trigubą dublį gynėjas užfiksavo jau trečiojo kėlinio viduryje.

Atrodo, kad toks Westbrooko pasiekimas „Thunder“ ekipai dažniausiai garantuoja pergales. Šį sezoną per 15 R. Westbrooko trigubų dublių rungtynių Oklahomos ekipa laimėjo 12 kartų. Žvaigždė per visą karjerą jau yra atlikusi 52 trigubus dublius, o jo vedama „Thunder“ tose rungtynėse šventė 45 pergales.

„Jis man kaip idealas. Russellas visuomet susikoncentravęs 100 proc.“, – po rungtynių apie komandos lyderį kalbėjo Alexas Abrinesas.

„Thunder“ komanda pergalingą pranašumą krautis pradėjo pirmajame kėlinyje. Jį 33:19 laimėję Oklahomos krepšininkai anksti susikrovė dviženklę persvarą ir tokį rungtynių tempą išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

„Jis kaunasi iki pat pabaigos, – apie R. Westbrooką sakė „Heat“ treneris Ericas Spoelstra. – Kiekvienas epizodas jam yra pats svarbiausias. Mums tai buvo gera pamoka“.

„Heat“: Joshas Richardsonas 22, Jamesas Johnsonas 16, Tyleris Johnsonas 15, Hassanas Whiteside`as 12.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 29 (17 atk. kam., 11 rez. perd.), Enesas Kanteris 19, Stevenas Adamsas 15, Alexas Abrinesas 14, Jerami Grantas 10.