J. Valančiūno dvigubas dublis padėjo „Raptors“ palaužti Portlando ekipą

Pergalę varžovų aikštėje šiąnakt išvargo Toronto „Raptors“ (22/8) krepšinio klubas, svečiuose 95:91 (21:24, 22:18, 30:26, 23:22) palaužęs be lyderio Damiano Lillardo žaidusią Portlando „Trail Blazers“ (13/20) ekipą.
Scanpix/USA Today Sports nuotr.

Kaip ir visa Toronto „Raptors“ ekipa, Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse itin prastai atakavo iš žaidimo ir pataikė vos 5/13 dvitaškių. Nepaisant to, lietuvis surinko jau vienuoliktąjį dvigubą dublį šiame sezone ir rungtynes baigė savo statistikos eilutėje turėdamas 13 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Skirtingai nei buvo galima tikėtis, geriausią puolimą ir blogiausią gynyboje lygoje demonstruojančių ekipų dvikova nebuvo itin rezultatyvi. Visų rungtynių metų vos 34% taiklumu iš žaidimo atakavę „Raptors“ ketvirtame kėlinyje pataikė tik 5/26 metimų iš žaidimo, tačiau sugebėjo švęsti dramatišką pergalę.

Ketvirtame kėlinuke buvęs NBA dėjimų konkurso nugalėtojas Terrence`as Rossas pradžiugino sirgalius įspūdingu 360 dėjimu, tačiau po epizodo buvo priverstas palikti aikštę. Potencialią riešo traumą patyręs žaidėjas į rungtynes nebegrįžo.

Trail Blazers“: C.J. McCollumas 29 (12/23 met., 7 rez. perd.), Masonas Plumlee 13 (15 atk. kam.), Maurice`as Harklessas ir Shabazzas Napieras po 10 taškų.

Raptors: Kyle`as Lowry 27 (5/13 trit.), DeMaras DeRozanas 20 (8/22 met., 10 atk. kam.), Patrickas Pattersonas 15 taškų.

Kardinaliai skirtingą formą demonstruojančių ekipų dvikovoje „Raptors“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Blazers“ patyrė dešimtą pralaimėjimą per pastarąsias vienuolika rungtynių.