Ketvirtame kėlinyje sugriuvęs „Žalgiris“ patyrė skaudžią nesėkmę

Kauno „Žalgiris“  turėjo galimybę savo sirgaliams įteikti pačią geriausią kalėdinę dovaną, tačiau tokias Šarūno Jasikevičiaus kariaunos viltis į šipulius sudaužė Kazanės „Uniks“ klubas. Ketvirtajame kėlinyje subyrėję Lietuvos čempionai namie 80:88 nusileido Javgenijaus Pašutino kariaunai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kauno klubas ketvirtą kėlinį pasitiko puikiomis nuotaikomis ir tokia rungtynių baigtimi net nekvepėjo. Kauniečiai ketvirčio pradžioje turėjo saugų vienuolikos taškų pranašumą ir, atrodė, visiškai kontroliavo susitikimą (69:58).

Visgi netrukus Tatarstano sostinės komandos spurtą inicijuoti pradėjo Kostas Kaimakoglou, kuris pelnė penkis taškus be jokio žalgiriečių atsako (69:63).

Pakeltas Š. Jasikevičiaus tonas minutės pertraukėlės metu jo auklėtinių nepažadino. Netrukus apie save priminė ir Artiomas Parachouskis bei Keithas Langfordas, o po Orlando Johnsono tritaškio, Kazanės ekipa išsiveržė į priekį (72:70).

Nepaisant to, kad „Žalgiris“ netrukus sudavė atsakomąjį smūgį ir išlygino rezultatą (72:72), tačiau aikštelės šeimininkai daugiau taip ir nebepirmavo. Pergalingomis nuotaikomis iš Stambulo sugrįžę žalgiriečiai gavo rusišką smūgį.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 21, Antanas Kavaliauskas 14, Brockas Motumas 11, Lukas Lekavičius 9.

„Uniks“ : Keithas Langfordas 26, Artiomas Parachouski 24, Quino Colomas 15, Kostas Kaimakoglou 13.