Greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose Lenkijoje lietuviai iškovojo keturis medalius

Lenkijoje sekmadienį pasibaigusiame ketvirtajame Europos jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku taurės varžybų etape Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius.

Mūsų sportininkai atkakliai varžėsi visuose nuotoliuose ir iškovojo aukštas vietas, tuo pačiu pagerindami savo asmeninius rezultatus.

Salvijus Ramanauskas 1500 m nuotolyje užėmė antrąją vietą, už savęs palikęs 29 čiuožėjus.

Danielius Čechas savo amžiaus grupėje 1000, 500 ir 777 m nuotoliuose užėmė antrąsias vietas.

Valentina Levickytė 500, 222 ir 333 m varžybose finišavo ketvirta, o Indrei Milaknytei sėkmingiausias buvo 500 m nuotolis, kuriame ji buvo devinta.

Dar šiais metais Lietuvos čiuožėjai startuos Latvijos atvirame čempionate, o kitų metų pradžioje laukia Europos ir pasaulio čempionatai, pasaulio jaunimo pirmenybės, žiemos olimpinis festivalis, žiemos universiada, pasaulio ir Europos taurės varžybos bei atviras Lietuvos čempionatas, kuris vyks balandžio 1–2 dienomis Elektrėnuose.