Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį

Turkijoje vykstančio Europos jaunių (iki 18 metų) vaikinų krepšinio čempionato trečiosiose C grupės rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė po pratęsimo 94:88 (18:18, 16:18, 14:26, 28:14; 18:12) nugalėjo Izraelio ekipą ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Izraelis pirmavo 15 taškų skirtumu (65:50), bet lietuviai nepasidavė ir sugebėjo išlyginti rezultatą, o pratęsime įrodė savo pranašumą.

Lietuvos komandai 25 taškus pelnė Arnoldas Kulboka (10 atk. kam.), 17 – Tadas Sedekerskis (15 atk. kam.), 15 – Arnas Velička, 14 – Gytis Masiulis.

Be pergalių likusioje Izraelio ekipoje 17 taškų surinko Yovelas Zoosmanas.

Kovą dėl atšokusių kamuolių lietuviai laimėjo 62-55.

Lietuvos rinktinė nebenukris grupėje žemiau antrosios vietos, o galutinė pozicija paaiškės po paskutinių rungtynių tarp Latvijos bei Bosnijos ir Hercegovinos komandų.

Europos čempionate varžosi 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupių komandas.