„Žalgiris“ namuose pralaimėjo „Olympiakos“ krepšininkams

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 12-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 75:88 (23:21, 17:21, 20:21, 15:25) pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipai.
E. Ovčarenko (15min.lt) nuotr.

Žalgiriečiai po trijų kėlinių atsiliko 60:63. Paskutinį ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 7:2 ir nutolo 70:62, o priešpaskutinė susitikimo minutę įgijo dviženklį pranašumą 81:70.

„Žalgiriui“ (4 pergalės/8 pralaimėjimai) 18 taškų pelnė Paulius Jankūnas, 12 – Brockas Motumas, 11 – Lukas Lekavičius, po 7 – Kevinas Pangosas ir Leo Westermannas, po 6 – Artūras Milaknis ir Antanas Kavaliauskas, 5 – Renaldas Seibutis, 3 – Edgaras Ulanovas.

Pirėjo ekipoje (8/4) po 16 taškų surinko Mattas Lojeskis ir Kostas Papanikolaou, 15 – Georgios Printezis, 13 – Khemas Birchas, po 10 –Erickas Greenas ir Vassilis Spanoulis.

Kauniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 26-38.

Lietuvos čempionai Eurolygoje užima 13-ąją vietą, o „Olympiakos“ – ketvirtąją.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 20 dieną svečiuose su Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkais.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.