J. Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Jonas Valančiūnas ir toliau solidžiai grumiasi po krepšiais, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (17-7) ekipa iškovojo dar vieną pergalę.

JV ketvirtose iš eilės rungtynėse atkovojo dviženklį kamuolių skaičių ir taip prisidėjo prie Kanados ekipos pergalės prieš Milvokio „Bucks“ (11-12) klubą 122:100 (33:23, 36:26, 23:33, 30:18).

„Raptors“ atitrūko dar pirmajame ketvirtyje, kada laimėjo dviženkle persvara 33:23 ir paėmė iniciatyvą į savo rankas.

Antrajame kėlinyje nesustoję Kanados ekipos žaidėjai laimėjo galingą atkarpą 17:6 bei pradėjo triuškinti varžovus – 54:34.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, „Raptors“ sėkmingai kontroliavo susitikimo eigą ir laimėjo 12 kartą per pastaruosius 13 mačų.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos ant parketo praleido 23 minutes ir per jas pelnė 11 taškų (4/10 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Raptors“ gretose aikštėje pasirodė visi dvylika rungtynėms registruotų žaidėjų, tačiau taškais pasižymėti nepavyko tik 16 minučių rungtyniavusiam Pascaliui Siakamui ir pusantros minutės žaidusiam Fredui VanVleetui.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30, Terrence`as Rossas 25, Kyle'as Lowry 18, DeMarre`as Carrollas 13, Jonas Valančiūnas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30, Jabari Parkeris 27, Gregas Monroe.