G. Titenis nepateko į 100 metrų krūtine rungties finalą

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis Pasaulio plaukimo čempionato 100 metrų krūtine rungties pusfinalyje plaukė lėčiau nei atrankos varžybose ir liko toli nuo į finalą patekusio aštuntuko.

Lietuvis Kanadoje, Vindzoro mieste, vykstančiame plaukimo trumpajame 25 m baseine čempionate distanciją įveikė per 58,36 sek. (0,18 sek. lėčiau nei atrankos plaukime) ir pusfinalyje liko paskutinis – aštuntas. G. Titenis, kaip ir D. Rapšys, pusfinalyje startavo 8-ajame takelyje.

G. Titenis bendroje pusfinalių įskaitoje taip pat liko paskutinis – 16-tas. Jis nuo 8 vietą užėmusio baltarusio Iljos Šimanovičiaus atsiliko 0,71 sek.

Greičiausiai distanciją lietuvio plaukime įveikė brazilas Felipe Franca (56,99 sek.), kuriam priklauso ir pasaulio rekordas trumpajame baseine.

Už jį bendroje pusfinalių įskaitoje greičiau plaukė tik vokietis Marco Kochas (56,86 sek.).

Antradienio vakarą (Lietuvos laiku) 100 metrų krūtine atrankos stipriausiame plaukime Giedrius Titenis finišavo per 58,18 sek. ir užėmė penktąją vietą.

Bendroje įskaitoje lietuvis buvo 16-as ir paskutiniu numeriu pateko į pusfinalį.

G. Titeniui priklauso šios rungties Lietuvos rekordas – 57,02 sek.

Jam priklauso šios rungties rekordas ir 50 metrų ilgio baseine – 58,96 sek.

Šios rungties pasaulio rekordas priklauso F. Francai – 56,29 sek. Jis buvo pasiektas 2014 metais Dohoje (Kataras) vykusiame pasaulio čempionate.

G. Titenis čempionate dar varžysis 50 m (šeštadienį) ir 200 m (ketvirtadienį) krūtine rungtyse.

Visus šio ir kitų lietuvių pasirodymus stebėkite per LRT TELEVIZJĄ, LRT KULTŪRĄ ir naujienų portale LRT.lt.

Transliacijų tvarkaraštį galite rasti čia.