R. Westbrookas žengia M. Jordano ritmu

Domantas Sabonis žaidžia su neeiline NBA žvaigžde. Russellas Westbrookas užfiksavo jau šeštąjį trigubą dublį iš eilės, o „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai (14-8) 102:99 palaužė „Atlanta Hawks“ ekipą (10-12). R. Westbrooko serijai per visą NBA istoriją prilygsta tik Michaelas Jordanas.

R. Westbrooko indėlis į šeštąją „Thunder“ pergalę iš eilės – 32 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Ilgesnę trigubų dublių seriją – septynerias rungtynes paeiliui, 1989-aisiais yra pademonstravęs tik Michaelas Jordanas.

Visai ne sutapimas, kad „Thunder“ visus šešis R. Westbrooko trigubus dublius paeiliui pažymėjo vien pergalėmis, nors prieš stulbinančią seriją buvo pralaimėję 7 mačus iš 9.

„Gynyba. Pradėjome geriau gintis. Tai viską apvertė“, – pergalių seriją paaiškino R. Westbrookas, nė žodžiu neužsiminęs apie savo statistiką.

Bet kai NBA reporteris nesusilaikė nepagyręs R. Westbrooko, šyptelėjo ir pats krepšininkas: „Aš jaučiuosi palaimintas. Gera žaisti mylimą žaidimą. Turiu nuostabius komandos draugus, kurie labai padeda ir mane myli.“

Neišgriūkite iš kėdės – R. Westbrooko vidurkis šį sezoną po 22 rungtynių siekia trigubą dublį: vid. 31 taškas, 10,8 atkovoto kamuolio ir 11,3 rezultatyvaus perdavimo.

Trigubą dublį su „Hawks“ R. Westbrookas pasiekė dar trečiojo kėlinio viduryje, kai po 10-ojo rezultatyvaus perdavimo gynėjui Victorui Oladipo „Thunder“ padidino skirtumą 69:59.

Nors prametė pirmuosius 8 iš 9 metimų, po pertraukos R. Westbrookas pelnė net 27 taškus ir įtvirtino „Thunder“ pergalę, kai paskutinėmis minutėmis „Hawks“ dar pabandė išsikapstyti.

Jau eilinį R. Westbrooko šou stebėjęs D. Sabonis per 19 minučių pasižymėjo 4 taškais (2/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus.

Po vieno iš D. Sabonio perdavimų, V. Oladipo įspūdingai pakilo virš lanko ir sugrūdo kamuolį į krepšį per Dwighto Howardo rankas.

Beje, jam būnant aikštėje „Thunder“ įmetė 12 taškų daugiau nei „Hawks“. Tai buvo didžiausias +/- rodiklis nugalėtojų gretose.

Tuo tarpu „Hawks“ stovykloje nuotaika – visai kitokia. Atlantos krepšininkai pralaimėjo jau 7-ąsias rungtynes paeiliui ir net 10-ąsias iš pastarųjų 11-os, bei iš antrosios vietos Rytų konferencijoje prasmego iki 10-osios.

„Thunder“: R. Westbrookas 32 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), A. Morrow 15, V. Oladipo 14, S. Adamsas 12 (10 atk. kam.), E. Kanteris 10... D. Sabonis 4.

„Hawks“: P.Millsapas 24, D. Schroderis 17 (8 rez. perd.), K. Korveris 15, T. Hardaway`us 12, M. Muscala 11.