M. Kuzminskas laiko trupinius aikštėje išnaudojo produktyviai

Mindaugas Kuzminskas žaidė vos 4 minutes ir spėjo pelnyti 3 taškus, o jo atstovaujamas Niujorko „Knicks“ klubas savo aikštėje nugalėjo Sakramento „Kings“ komandą 106:98 (26:21, 29:20, 26:36, 25:21).
Scanpix/USA Today Sports nuotr.

M. Kuzminskas susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo. Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 1 tritaškį iš 2, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Mažiau mūsiškis žaidė tik lapkričio 14 d. per mačą su Dalaso „Mavericks“ krepšininkais. Tada M. Kuzminskas aikštėje praleido vos 3 min. Dar tris kartus šį sezoną lietuvis iš viso nežaidė.

Tai buvo 8-a „Knicks“ pergalė per 11-a pastarųjų rungtynių ir 11-as laimėjimas šį sezoną. Derrickas Rose`as ir Carmelo Anthony nugalėtojams pelnė po 20 taškų, Brandonas Jenningsas įmetė 19, o latvis Kristapas Porzingis – 15 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. Niujorkiečiai dar pirmame kėlinyje įgijo 21 taško persvarą, kurią išsaugojo iki mačo pabaigos, nors trečiame kėlinyje pralaimėjo atkarpą net 0:18 ir leido varžovams save prisivyti 72:71.

„Karalių“ gretose išsiskyrė DeMarcusas Cousinsas (36 taškai ir 12 atkovotų kamuolių, bet 9 metimai iš 30 iš žaidimo).

„Knicks“ (11/9) – „Kings“ (7/13) – 106:98 (26:21, 29:20, 26:36, 25:21).

„Knicks“: Derrickas Rose`as ir Carmelo Anthony po 20, Brandonas Jenningsas 19, Kristapas Porzingis 15, Lance`as Thomasas 9, Justinas Holiday ir slovėnas Saša Vujačičius po 5, ispanas Willy Hernangomezas ir Kyle`as O`Quinnas po 4, Mindaugas Kuzminskas 3, Joakimas Noah 2 taškai.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 36 (5/20 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 14/16 baudos), Rudy Gay 22 (5/12 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 6/6 baudos), Darrenas Collisonas 13 (3/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos), Willie Cauley-Steinas 9, žydas Omri Casspi 6, Garrettas Temple`as 5, Arron Afflalo 3, graikas Kosta Koufos ir Mattas Barnesas po 2, buvęs žalgirietis Ty Lawsonas 0 taškų (9 min.).