„AFC Bournemouth“ neįtikėtinai išplėšė pergalę prieš „Liverpool“

Neįtikėtinos rungtynės sužaistos Anglijos „Premier“ lygoje, kuriose „AFC Bournemouth“ vienuolikė rezultatu 4:3 įveikė „Liverpool“. Dar 75 minutę „Liverpool“ turėjo 2 įvarčių pranašumą, tačiau šeimininkai per likusį laiką ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

Sadio Mane ir Divockas Origi pelnė įvarčius 20 ir 22 rungtynių minutėmis, išvesdami „Liverpool“ į priekį.

Callumas Wilsonas nuo 11 metrų žymos rezultą 56 minutę sušvelnino (1:2), tačiau Emre Canas 64 min. sugrąžino Liverpulio ekipai 2 įvarčių pranašumą.

„AFC Bournemouth“ ekipą išgelbo Ryanas Fraseris (76 min.), Steve`as Cookas (79) ir Nathanas Ake (93 min.).

„Liverpool“ kamuolį kontroliavo 60 proc. laiko, tačiau į vartų plotą smūgiavo vos 3 kartus. „AFC Bournemouth“ į vartų plotą pataikė 8 sykius.

„Liverpool“ su 30 taškų lieka 3 pozicijoje, „AFC Bournemouth“ su 18 taškų kyla į 10 vietą.

Įdomu tai, kad tai pirmoji „AFC Bournemouth“ pergalė prieš „Liverpool“ nuo 1927 metų. Nuo to laiko 2 tarpusavio susitikimai buvo pasibaigę lygiosiomis, 7 kartus pergalę šventė „Liverpool“.