„Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pergalę Belgrade

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos dešimtojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 88:79 (24:16, 18:28, 24:22, 22:13) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ (Serbija) klubą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

A. Januševičiaus (15min.lt) nuotr.

Žalgiriečiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje įgijo 13 taškų pranašumą (24:11). Antrajame ketvirtyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 44:42. Po 30-ies minučių rezultatas buvo lygus 66:66. Ketvirtajame kėlinyje dėka sėkmingo Edgaro Ulanovo ir Luko Lekavičiaus žaidimo „Žalgiris“ nutolo 88:79, o per paskutines dvi minutes taškų nebepelnė nei viena komanda.

„Žalgiriui“ (4 pergalės/6 pralaimėjimai) 20 taškų pelnė Antanas Kavaliauskas, 19 – Artūras Milaknis (tritaškiai 5/6), 14 – E. Ulanovas, 9 –Brockas Motumas, 7 – Leo Westermannas, 6 – L. Lekavičius, 5 – Kevinas Pangosas, 4 –Augusto Lima, po 2 – Renaldas Seibutis ir Paulius Jankūnas.

„Crvena Zvezda MTS“ (4/6) komandoje po 16 taškų surinko Marko Simonovičius ir Nemanja Dangubičius, 15 – Nate`as Woltersas.

Kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai laimėjo 35-20.

Kauno klubas turnyro lentelėje pakilo į 11-ąją vietą.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 8 dieną išvykoje su Madrido „Real“ (Ispanija) ekipa, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.