„Neptūnas“ išplėšė šeštą pergalę Čempionų lygos turnyre

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ rungtynėmis su Radomo „Rosa“ ekipa iš Lenkijos baigs FIBA Čempionų lygos turnyro C grupės pirmą ratą. Ši dvikova „Švyturio“ arenoje baigėsi klaipėdiečių šešta pergale 66:63 (16:6, 13:25, 17:13, 20:19).
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šias rungtynes stebėjo į Klaipėdą atvykęs garbus svečias FIBA Čempionų lygos vykdomasis direktorius Patrickas Comninosas.

Neptūnas puikiai pradėjo rungtynes spurtu 10:0 ir visą pirmą kėlinį diktavo savo sąlygas (16:6). Antrame ketvirtyje komandos tarsi apsikeitė vaidmenimis ir 15-ą min. svečiai iš Lenkijos pirmą kartą persvėrė santykį (20:22, 22:25). Klaipėdiečiai varžovams toli pabėgti neleido, bet po 20 min. žaidimo buvo atsilikę 2 taškais (29:31).

Trečiame kėlinyje atsigavęs „Neptūnas“ vėl susigrąžino iniciatyvą (41:35, 43:39). Bet Radomo ekipa toli neatsiliko (46:44). Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai vėl persvėrė rezultatą (49:52) ir net pabėgo į priekį 4 taškais (52:56, likus 4:26 min.). Laimė, „Neptūnas“ laiku susiėmė ir įgijo nežymų pranašumą (60:56, likus 2:26). Po aikštės šeimininkų tritaškio buvo kiek lengviau (63:58), bet neatkovoti kamuoliai po savo krepšiu leido lenkams vėl priartėti (63:60, likus 1:23). Likus 37 sek. priešininkai tritaškiu išlygino rezultatą (63:63). Jeremi Grantas pataikė tik 1 baudą (64:63, likus 14 sek.). Varžovų ataka buvo nesėkminga, o pražanga sustabdytas J. Grantas įmetė abi baudas (66:63, likus 4,5 sek.). „Neptūnas“ iškovojo pergalę 66:63.