Dvigubą dublį surinkęs J. Valančiūnas patyrė traumą

Naktį iš pirmadienio į antradienį Toronte vykusiose NBA rungtynėse vietos „Raptors“ (11/6) klubas su Jonu Valančiūnu namuose net 122:95 (33:26, 27:23, 31:22, 31:24) sutriuškino Filadelfijos „76ers“ (4/14) ekipą.
Scanpix/USA Today Sports nuotr.

24-erių metų Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas J. Valančiūnas vos per 22 minutes atliko dvigubą dublį – pelnė 12 taškų (6/12 dvitaškiai) ir atkovojo 11 kamuolių. Lietuvos dar perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus ir po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

Deja, trečio kėlinio viduryje JV, kartodamas savo paties netaiklų metimą iš po krepšio, nusileido ant komandos draugo Pascalio Siakamo kojos ir patyrė kairės čiurnos traumą.

J. Valančiūnas tęsti mačo nebegalėjo ir iškart buvo pakeistas bei gydytojo palydėtas į persirengimo kambarį. Mūsiškis aikštę paliko šlubuodamas ir daugiau į ją nebegrįžo. Kokio rimtumo šis sužeidimas, kol kas nepranešama.

JV tai buvo jau penktas dvigubas dublis šį sezoną ir dešimtas susitikimas iš eilės, kuriame jis surinko dviženklį taškų skaičių.

Kitą dvikovą „Raptors“ žais naktį iš ketvirtadienio į penktadienį taip pat savo aikštėje su Memfio „Grizzlies“ krepšininkais.