„Žalgiris“ Kaune užtikrintai nugalėjo „Lietuvos rytą“

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje 84:68 (26:14, 25:16, 15:24, 18:14) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šeimininkai iškart išsiveržė į priekį ir daugiausiai dėl taiklių tolimų metimų jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (23:11). Vėliau „Žalgirio“ krepšininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir įpusėjus mačui pirmavo jau 21 taško skirtumu (51:30). Per pirmąją rungtynių pusę žalgiriečiai pataikė net 12 tritaškių.

Trečiajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 12 taškų (54:66). Ketvirtajame kėlinyje Vilniaus klubas keletą sykių sumažino „Žalgirio“ persvarą iki 9 taškų, bet po to netaikliai atakavo nuo baudų metimo linijos ir leido šeimininkams vėl atitrūkti (62:76). Paskutinėmis minutėmis žalgiriečiai kontroliavo rungtynių eigą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Kauno ekipai 22 taškus pelnė Kevinas Pangosas (tritaškiai 6/11), 15 – Brockas Motumas, 12 – Leo Westermannas, 9 – Artūras Milaknis, 8 – Edgaras Ulanovas.

Vilniaus komandoje 14 taškų surinko Drew Gordonas (15 atk. kam.), 13 – Artūras Gudaitis, 12 – Corey Fisheris, 8 – Deividas Gailius, 7 – Davidas Loganas.

„Žalgirio“ krepšininkai pataikė 16 tritaškių iš 30 (53 proc.), o „Lietuvos rytas“ – 6 iš 24 (25 proc.). Vilniečiai pataikė tik 10 baudos metimų iš 23 (43 proc.).

„Žalgiris“ (12 pergalių/1 pralaimėjimas) užtikrintai pirmauja čempionate, o „Lietuvos rytas“ (9/4) užima trečiąją vietą.