N. Rosbergas pirmą kartą tapo „Formulės-1“ pasaulio čempionu

Sekmadienį pasibaigusiame „Formulės-1“ pasaulio čempionate pirmą kartą triumfavo 31-erių metų vokietis Nico Rosbergas. „Mercedes“ komandos lenktynininkas per 21 lenktynes surinko 385 taškus.

Antrąją vietą užėmė čempiono titulą praradęs 31-erių metų britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“, 380 tšk.), trečiąją – australas Danielis Ricciardo („Red Bull“, 256 tšk.).

Konstruktorių įskaitoje triumfavo 746 taškus surinkusi „Mercedes“ komanda.

Paskutinį, 21-ąjį, etapą – Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo L. Hamiltonas. Jis iškovojo 10-ąją pergalę šį sezoną ir 53-iąją karjeroje.

Antrąją vietą užėmė N. Rosbergas (+0,439), trečiąją – vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“, +0,843 sek.).

Ketvirtas finišavo olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, +1,685 sek.), penktas – D. Ricciardo (+5,315), šeštas – suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +18,816 sek.).