„Žalgirio“ krepšininkai įrodė pranašumą prieš Bambergo klubą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos devintojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 86:72 (18:22, 29:17, 24:16, 15:17) nugalėjo Bambergo „Brose“ (Vokietija) komandą ir iškovojo trečiąją pergalę.

BNS nuotr.
BNS nuotr.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 22:18, bet antrajame ketvirtyje net penkis tritaškius iš eilės pataikė „Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas ir įpusėjus susitikimui žalgiriečiai jau pirmavo 47:39. Trečiajame kėlinyje Kauno klubas išlaikė iniciatyvą savo rankose ir po Leo Westermanno tritaškio įgijo 18 taškų pranašumą (71:53). Nors svečiai dar buvo priartėję iki 10 taškų (63:73), žalgiriečiai surengė keletą rezultatyvių atakų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Žalgiriui“ (3 pergalės/6 pralaimėjimai) 23 taškus pelnė Paulius Jankūnas (9 atk. kam.), 19 – K. Pangosas (tritaškiai 6/12), 10 – L. Westermannas, 8 – Brockas Motumas, po 7 – Edgaras Ulanovas ir Augusto Lima, 6 – Lukas Lekavičius, 4 – Artūras Milaknis, 2 – Antanas Kavaliauskas.

„Brose“ (2/7) komandoje 15 taškų surinko Danielis Theisas, 14 – Janis Strelniekas, 12 – Fabienas Causeuras, 10 – Nikosas Zisis.

Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai laimėjo 34–16.

Kauno klubas turnyro lentelėje pakilo į 13-ąją vietą.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 2 dieną išvykoje su Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ (Serbija) komanda.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.