„Bayern“ futbolininkai gavo antausį Rusijoje, „Bešiktaš“ – išsigelbėjo

Trečiadienio vakarą neįprastu Čempionų lygos laiku sužaistos D grupės rungtynės Rusijoje ir B grupės susitikimas Turkijoje. „Rostov“ klubas namuose 3:2 (1:1) parbloškė galingąjį Miuncheno „Bayern“, nors šansų patekti į kitą etapą jau neturi. Stambulo „Bešiktaš“ mačo pabaigoje išplėšė lygiąsias 3:3 (0:3) su Lisabonos „Benfica“.

„Bayern“ klubas jau prieš mačą buvo užsitikrinęs vietą atkrintamosiose varžybose, tačiau pergalė būtų leidusi toliau kovoti dėl pirmosios vietos su Madrido „Atletico“, tad Carlo Anceloti rusams nenuolaidžiavo – į aikštę metė stipriausią sudėtį.

Vokiečiams pavyko įmušti 35-ąją minutę, kai vartininką nuginklavo Douglasas Costa, tačiau prieš pat pertrauką įvarčiu atsakė Sardaras Azmounas.

Irano futbolininkas greitoje atakoje meistriškai išmaudė Jerome`ą Boatengą ir šaltakraujiškai įmušė įvartį.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui progą vėjais paleido Philippas Lahmas ir „Bayern“ buvo nubaustas. Labai prastas rungtynes sužaidęs J. Boatengas prasižengė baudos aikštelėje ir 50-ąją min. Dmitris Polozas realizavo 11 metrų baudinį.

Praėjo tik dvi minutės ir Juanas Bernatas antrą kartą atstatė lygybę, tačiau 67-ąją min. iš maždaug 21 metro atstumo baudos smūgį įkalė Christianas Noboa.

Ši pergalė „Rostov“ klubui suteikė realius šansus patekti į Europos lygą ir pratęsti sezoną Europoje. „Bayern“ lauks „Atletico“ pralaimėjimo PSV ekipai – kitu atveju šeštajame ture bavarų ir ispanų dvikova jau nieko nebelemtų.

Rungtynėse Stambule „Bešiktaš“ futbolininkai praleido tris įvarčius pirmajame kėlinyje, tačiau antrajame įmušė tiek pat, du pelnė per lemiamas 10 minučių, išplėšdami lygiąsias su „Benfica“.

Portugalijos klubas pirmajame kėlinyje įvarčiais pavertė visus tris savo smūgius į vartų plotą: Goncalo Guedesas pasižymėjo 10-ąją, Nelsonas Semedo – 25-ąją, o Ljubomiras Fejsa – 31-ąją minutę.

A grupė

Londono „Arsenal“ 2 – 2 PSG

18' [0 – 1] Edison Cavani

45+1' [1 – 1] Olivier Giroud (11 m)

60' [2 – 1] Marco Verratti (į savo vartus)

77' [2 – 2] Lucas Moura

Razgrado „Ludogorec“ 0 – 0 „Basel“

B grupė

Stambulo „Bešiktaš“ 3 – 3 Lisabonos „Sporting“

10' [0 – 1] Goncalo Guedes

25' [0 – 2] Nelsinho

31' [0 – 3] Ljubomir Fejsa

58' [1 – 3] Cenk Tosun

83' [2 – 3] Ricardo Quaresma (11 m)

89' [3 – 3] Vincent Aboubakar

SSC „Napoli“ 0 – 0 Kijevo „Dinamo“

C grupė

Menchengladbacho „Borussia“ 1 – 1 „Manchester City“

23' [1 – 0] Raffael

45+1' [1 – 1] David Silva

Glazgo „Celtic“ 0 – 2 FC „Barcelona“

24' [0 – 1] Lionel Messi

56' [0 – 2] Lionel Messi (11 m)

D grupė

Rostovo prie Dono „Rostov“ 3 – 2 Miuncheno „Bayern“

36' [0 – 1] Douglas Costa

44' [1 – 1] Serdar Azmoun

50' [2 – 1] Dmitrij Poloz (11 m)

52' [2 – 2] Juan Bernat

67' [3 – 2] Christian Noboa

Madrido „Atletico“ 2 – 0 Eindhoveno PSV

55' [1 – 0] Kevin Gameiro

66' [2 – 0] Antoine Griezmann