Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Europos čempionato atranką baigė nesėkme

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionato atrankos A grupės turnyrą. Lietuvaitės šeštadienį išvykoje 54:75 (11:20, 15:21, 16:19, 12:15) turėjo pripažinti Slovėnijos ekipos pranašumą, kuri tęs kovą dėl patekimo į pagrindinį turnyrą.
Stop kadras
Stop kadras

Aikštelės šeimininkės pirmavo nuo susitikimo pradžios, o pirmo ketvirčio pabaigoje šiek tiek atitrūko (20:11). Slovėnės pratęsė spurtą ir antrajame kėlinyje (28:13). Įpusėjus ketvirčiui lietuvaitės pagerino žaidimą ir po Neringos Skadaitės dvitaškio sumažino atsilikimą iki dešimties taškų (26:36).

Po vangios trečio kėlinio pradžios, taškų badą nutraukė Santa Okockytė, pelniusi keturis taškus iš eilės. Dar penkis pridėjo komandos kapitonė Giedrė Paugaitė ir sumažino atsilikimą iki devynių (45:36). Tačiau tuomet aikštelės šeimininkės surengė spurtą ir grėsmingai nutolo (60:42).

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Aikštelės šeimininkės išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 75:54.

Lietuvos rinktinė Europos čempionato atrankoje pralaimėjo visas ketverias rungtynes.

Lietuvos komandoje S. Okockytė surinko 16 taškų, Giedrė Paugaitė (8 atk. kam.) – 13, Monika Grigalauskytė – 7.

Slovėnijai po 16 taškų pelnė Teja Oblak ir Maja Erkič.