„Arsenal“ ir „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis

Pirmosiose dvyliktojo turo „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“ klubai sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

„Manchester United“ žaidė be traumuoto Zlatano Ibrahimovičiaus.

Pirmąjį mačo įvartį 69-ąją minutę po tautiečio Anderio Herrero perdavimo pelnė ispanas Juanas Mata.

Aikštėje po keitimo pasirodęs „Arsenal“ puolėjas Olivier Giroud 89-ąją minutę pelnė įvartį galva po skersuoto Alexo-Oxlade`o Chamberlaino perdavimo į baudos aikštelę.

Šis smūgis buvo vienintelis „Arsenal“ smūgis į vartų plotą rungtynėse, tačiau padovanojo ekipai tašką.

Su 25 taškais Arsene`o Wengero auklėtiniai lieka treti, o 19 taškų turintys Jose Mourinho vyrai – šešti.