„Žalgirio“ krepšininkai po atkaklios kovos pralaimėjo Maskvos CSKA

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos aštuntojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje po atkaklios kovos 86:95 (21:19, 20:21, 28:27, 17:28) pralaimėjo nugalėtojos titulą ginančiai Maskvos CSKA (Rusija) komandai.

E. Ovčarenko (15min.lt) nuotr.

Pauliaus Jankūno vedami „Žalgirio“ krepšininkai rimtai priešinosi tituluotiems varžovams, o trečiajame kėlinyje buvo įgiję 9 taškų persvarą (61:52). Dar iki trečiojo ketvirčio pabaigos CSKA sumažino atsilikimą iki 2 taškų (67:69). Atkakliai klostėsi ir pirmosios ketvirtojo kėlinio minutės, o po netikėtai aikštėje pasirodžiusio jaunojo žalgiriečio Pauliaus Valinsko metimo rezultatas tapo lygus 74:74. Deja, vėliau „Žalgirio“ krepšininkams ėmė stigti jėgų ir CSKA komanda atitrūko bei iškovojo pergalę.

P. Jankūnas pagerino savo rezultatyvumo rekordą Eurolygoje ir iš viso surinko 30 taškų. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus.

14 taškų „Žalgiriui“ (2 pergalės/6 pralaimėjimai) pelnė Kevinas Pangosas, 11 – Artūras Milaknis, 8 – Lukas Lekavičius, 6 – Edgaras Ulanovas, po 4 – Antanas Kavaliauskas ir Leo Westermannas, po 3 – Augusto Lima ir Renaldas Seibutis, 2 – P. Valinskas, 1 – Brockas Motumas.

CSKA (7/1) komandoje 25 taškus surinko Milošas Teodosičius, 19 – Aaronas Jackson, 15 – Cory Higginsas, 13 – Jeffas Ayresas.

Kauno klubas iš viso metė 26 baudos metimus, o CSKA – net 43.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 24 dieną namuose su Bambergo „Brose“ (Vokietija) ekipa.